Handel en personenzorg

Op deze pagina vind je een overzicht van de verdere studies die onze oud-leerlingen volgen.

Ben je zelf oud-leerling en vind je je resultaten niet terug stuur dan een bericht via de rubriek ‘willy.soen@vtidiksmuide.be’.

Sociale en technische wetenschappen

Naam Afgestudeerd Verdere studies
Behaeghel Evi 1999-2000 Bachelor in het Kleuteronderwijs - Gent
De Meulenaere Stijn 2005-2006 Afgestudeerd Brugprogramma verpleegkunde - Kortrijk
Jaecques Matthias 2005-2006 Afgestudeerd Brugprogramma verpleegkunde - Kortrijk
De Tandt Aurely 2007-2008 Bachelor in het Sociaal werk - Gent
Verstraete Lisa 2007-2008 Afgestudeerd Bachelor in het Sociaal werk - Gent
Devrome Jolien 2008-2009 Bachelor in de Toegepaste Psychologie - Brugge
Sanders Silke 2008-2009 Bachelor in de Ergotherapie - Brugge
Steen Delphine 2008-2009 Afgestudeerd Bachelor in het Secundair Onderwijs godsdienst en project algemene vakken -Torhout
Swinnen Jolien 2008-2009  Afgestudeerd Bachelor in de Orthopedagogie - Kortrijk
Vancoillie Jolien 2008-2009 Bachelor in de Ergotherapie - Brugge
Vanden Eede Sylvester 2008-2009 HBO Verpleegkunde - Oostende
Arickx Sarah 2009-2010 HBO Verpleegkunde –Ic Dien Roeselare
Bostyn Emma 2009-2010 Master in de Kinesitherapie en revalidatiewetenschappen - Gent
Casier Celien 2009-2010 Afgestudeerd 7deSpec.jaar Leefgroepenwerking  - Kortem Volgt opleiding graduaat Orthopedagogie - Kortrijk
Declerck Marlies 2009-2010 HBO Verpleegkunde - Roeselare
Degraeve Samantha 2009-2010  Afgestudeerd Bachelor in de Verpleegkunde –Oostende Volgt 4dejaar Postgraduaat pediatrie en neonatologie - Oostende
Dejonckheere Tine 2009-2010 Afgestudeerd als Bachelor in de Ergotherapie - Gent
Delva Shirley 2009-2010 Afgestudeerd Bachelor in het Lager Onderwijs - Torhout
Depestel Delphine 2009-2010 Afgestudeerd  Bachelor in de Verpleegkunde - Roeselare
Depuydt Naomi 2009-2010 Bachelor in de Orthopedagogie - Gent
Geerardyn Indra 2009-2010 Bachelor in de Orthopedagogie - Kortrijk
Vandermeersch Anke 2009-2010 Bachelor in het Secundair Onderwijs - Project algemene vakken en godsdienst – Brugge
WaeyaertBieke 2009-2010 Bachelor in het Secundair Onderwijs: godsdienst en voeding-verzorging - Gent
Calcoen Silke 2009-2010 Bachelor in de Ergotherapie - Gent
Clarys Kelly 2010-2011 Bachelor in de Verpleegkunde - Roeselare
Debruyne Maaike 2010-2011 Afgestudeerd 7deSpec.jaar  Integrale veiligheid - Torhout
Debusschere Bieke 2010-2011 Bachelor in het Lager Onderwijs - Brugge
Degraeuwe Silke 2010-2011 HBO in de Verpleegkunde - Brugge
Dujardin Hobie 2010-2011 Bachelor in het Lager Onderwijs - Brugge
Feryn Jolien 2010-2011 Bachelor in de Orthopedagogie - Gent
GeerardynValérie 2010-2011 Bachelor in het Kleuteronderwijs - Tielt
Geuns Helena 2010-2011 Bachelor in de Agro- en Biotechnologie - Voedingsmiddelentechnologie - Roeselare
Hillebrandt Jonas 2010-2011 Bachelor Secundair onderwijs: lichamelijke opvoeding en bewegingsrecreatie - Kortrijk
Missiaen Kimberly 2010-2011 Bachelor in het Kleuteronderwijs - Brugge
Niville Chelsy 2010-2011 Bachelor in de Verpleegkunde - Roeselare
Tyberghien Marieke 2010-2011 Afgestudeerd Bachelor in het Sociaal Werk - Gent
Van Den Berghe Lana 2010-2011 Bachelor Secundair Onderwijs.: biologie en plastische opvoeding - Gent
Vandenberghe Lise 2010-2011 Bachelor in het Secundair Onderwijs: techniek en verzorging/voeding - Torhout
Van Overberghe Paulien 2010-2011 Bachelor in het Secundair Onderwijs: Project algemene vakken en geschiedenis  - Brugge
Becqouye Axelle 2011-2012 Bachelor in het Secundair onderwijs: godsdienst en voeding-verzorging - Torhout
Berisha Erolinda 2011-2012 Bachelor in het Sociaal werk - Gent
Boucquez Janne 2011-2012 Bachelor inde Beeldende kunsten - Gent
Cloet Emely 2011-2012 Bachelor in de Interieurvormgeving - Gent
Debergh Evy 2011-2012 Bachelor in de Verpleegkunde - Brugge
De Jaegher Robin 2011-2012 Bachelor in de Verpleegkunde - Kortrijk
Desmyter Shauni 2011-2012 Bachelor in het Secundair Onderwijs:  Engels en Bio- esthetiek - Torhout
Devisscher Astrid 2011-2012 Bachelor in het Lager Onderwijs - Torhout
Dezwarte Joren 2011-2012 Bachelor  Media en communicatie technologie - Kortrijk
Faes Charlotte 2011-2012 Bachelor in de Verpleegkunde - Brugge
Geerardyn Vanessa 2011-2012 Bachelor in het Sociaal werk - Gent
Haghedooren Pieterjan 2011-2012 Bachelor Agro en biotechnologie: landbouw - Roeselare
Lannoye Nathalie 2011-2012 Bachelor in het Sociaal werk - Kortrijk
Ligneel Lise 2011-2012 Bachelor in het Secundair Onderwijs:  Biologie en Bio-esthetiek - Torhout
Meersch Julie 2011-2012 HBO Verpleegkunde -  Ic Dien Roeselare
Migom Bart 2011-2012 Bachelor in het Secundair Onderwijs: geschiedenis en project algemene vakken - Torhout
Vandamme Joyce 2011-2012  Afgestudeerd 7de Specialisatiejaar Thuis- en Bejaardenzorg - VTI Diksmuide
Vandenameele Saya 2011-2012 HBO Verpleegkunde - Roeselare
Vanden Berghe Niek 2011-2012 Bachelor in het Secundair Onderwijs: Lichamelijke opvoeding en bewegingsrecreatie - Torhout
Vandeweghe Aysha 2011-2012 Bachelor in de Ergotherapie - Brugge
Beeckaert Chiara 2012-2013 Bachelor Lager onderwijs - Howest Brugge
Bolle Roeland 2012-2013 Bachelor Beeldende vorming - St.-Lucas Gent
Bulcke Emma 2012-2013 Bachelor Biotechnologie: agro-industrie- Vives Roeselare
Clarebout Jonas 2012-2013   7deSpec.jaar Leefgroepenwerking - MMI Kortemark
Degadt Lien 2012-2013 Bachelor Sociaal werk - Artevelde hogeschool Gent
Deman Thessa 2012-2013 Bachelor Lager onderwijs - VivesTorhout
Durie Silke 2012-2013 Bachelor Vroedkunde - Vives Brugge
Ferkioui Rebecca 2012-2013 Bachelor Sociaal werk - Artevelde hogeschool Gent
Geldof Jozefien 2012-2013 Bachelor Ergotherapie - Artevelde hogeschool Gent
Haenebalcke Svenerick 2012-2013 7de specialisatiejaar Internaatswerking – MMI Kortemark
Jonckheere Elize 2012-2013 Bachelor Sociaal werk - Artevelde hogeschool Gent
Lauwyck Wouter 2012-2013 Bachelor Biotechnologie: groenmanagement - Roeselare
Lins Delphine 2012-2013 Bachelor Orthopedagogie - Artevelde hogeschool Gent
Saelens Kyentl 2012-2013 Bachelor Verpleegkunde - Vives Roeselare
Seys Sven 2012-2013 Bachelor Chemie - Gent
Van Becelare Jolan 2012-2013 Bachelor Sec. onderw.: Geschiedenis en Engels - Artevelde hogeschool Gent
Vanden Auweele Lore 2012-2013 Bachelor Ergotherapie - Vives Brugge
van Zwam Julie 2012-2013 Bachelor Orthopedagogie – Gent
Willems Anton 2012-2013 Bachelor NMCT – Howest Kortrijk

 

Handel

Naam Afgestudeerd Verdere studies
Geldof Judith 2005-2006 Bachelor in de Verpleegkunde - Roeselare
Lemaire Elien 2006-2007 Afgestudeerd Bachelor in het Secundair Onderwijs:Handel-burotica en Engels - Gent
Declercq Manon 2007-2008  Afgestudeerd Bachelor in het Office Management –Medicalmanagement assistant - Kortrijk
Loncke Sofie 2007-2008 Afgestudeerd Bachelor in het Bedrijfsmanagement - accountancy en fiscaliteit- Gent
Van den Abeele Sam 2007-2008 Afgestudeerd Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Marketing - Kortrijk
Verschaeve Céline 2007-2008 Afgestudeerd Bachelor in het vastgoed:  makelaardij- Gent
Willems Elisa 2007-2008 Bachelor in de Orthopedagogie - Gent
Bouden Sharon 2008-2009 Bachelor in het Secundair Onderwijs:  Nederlands en handel-burotica - Torhout
De Grave Lynn 2008-2009 Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Gent
Despeghel Jessie 2008-2009 Afgestudeerd Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Accountancy en Fiscaliteit - Kortrijk
Trio Steffie 2008-2009 Bachelor in het Office Management - Kortrijk
Vandevelde Lisa 2008-2009 Bachelor in de Ergotherapie - Brugge
Debaillie Eloïse 2009-2010 Bachelor in het Financie- en Verzekeringswezen - Kortrijk
Decapmaker Jan 2009-2010 Bachelor in de Lichamelijke opvoeding en Bewegingsre-          creatie - Torhout
Desimpel Thomas 2009-2010 Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Kortrijk
Es Vienna 2009-2010 Bachelor in hetToerisme en recreatiemanagement - Brugge
Hoornaert Emily 2009-2010 Bachelor in de Vastgoed - Aalst
Maeseele Maarten 2009-2010 Bachelor in de Orthopedagogie - Kortrijk
Annoot Ina 2010-2011 Bachelor in het Office Management - bedrijfsvertaler-tolk - Gent
Broucke Ashana 2010-2011 Bachelor in het Office management - bedrijfsvertaler-tolk - Brugge
Casselman Lore 2010-2011 Bachelor in het Sociaal Werk - Kortrijk
Cloet Valérie 2010-2011 Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Gent
Cornelis Maxim 2010-2011 Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Gent
De Grave Jasmien 2010-2011 Bachelor in het Secundair Onderwijs: handel-burotica en godsdienst - Gent
Desmedt Astrid 2010-2011 Bachelor in de Multimedia en communicatietechnologie – Kortrijk
Dumarey Lore 2010-2011 Bachelor in het Communicatiemanagement - Gent
Goethals Brecht 2010-2011 Bachelor Verpleegkunde - Roeselare
Hoornaert Marieke 2010-2011 Bachelor in het Kleuteronderwijs - Tielt
Ingelbeen Eva 2010-2011 Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Marketing  -  Kortrijk
Jonckheere Shauni 2010-2011 Bachelor in het Toerisme en Recreatiemanagement - Brugge
Packet Julie 2010-2011 Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Kortrijk
Vandenberghe Fien 2010-2011 Bachelor in het Office Management - Kortrijk
Vandewoude Michaël 2010-2011 Bachelor in het Office Management - bedrijfsvertaler-tolk - Brugge 
Vanhoorne Valentijn 2010-2011 Master in de Rechten - Kortrijk
Vanhoutte Shana 2010-2011 Bachelor Sport- en cultuutmanagement - Brugge
Verstraete Jasmine 2010-2011 Bachelor in de Toegepaste Psychologie - Kortrijk
Averbeke Mathias 2011-2012 Bachelor in het Immobiliën en verzekeringswezen - Kortrijk
Bondue Brent         2011-2012 Bachelor in de Accountancy-fiscaliteit - Kortrijk
Debergh Sofie 2011-2012 Bachelor in het Bedrijfsmanagement: Acc.-fisc. - Brugge
Demolder Thyme 2011-2012 Bachelor in het  Office management - Kortrijk
Denys Robin 2011-2012 Bachelor in het Eventmanagement - Kortrijk
Hoedt Fedrik 2011-2012 Bachelor in het Secundair Onderwijs – Biologie en geschiedenis - Gent
Hoet Gert-Jan 2011-2012 Bachelor in de Bedrijfsmanagement - Gent
Ingelram Daan 2011-2012 Bachelor in de Bedrijfsmanagement: marketing - Gent
Ramboer Mathias 2011-2012 Bachelor in de Accountancy-fiscaliteit - Kortrijk
Rosseel Diego 2011-2012 Bachelor in de Sport- en cultuurmanagement - Brugge
Rosseel Francis 2011-2012 Bachelor in het Secundair Onderwijs: Engels en geschie- denis - Torhout
Stoye Karl 2011-2012 AFS-jaar in Argentinnië
Tahirukaj Rina 2011-2012 Bachelor in het Bedrijfsmanagement -  Gent
Vangheluwe Sofie 2011-2012 Bachelor in het Bedrijfsmanagement - Gent
Vanneste Floris 2011-2012 Bachelor in het Sociaal werk - Kortrijk
Wittevrongel Niels 2011-2012 Bachelor in de Agro- en biotechnologie: landbouw - Roeselare
Baes Laure 2012-2013 Bachelor Accountancy fiscaliteit - Vives Kortrijk
Bakelandt Brecht 2012-2013 Bachelor Bedrijfsmanagement - Arteveldehogesch. Gent
Bouttelisier Emily 2012-2013 Orthopedagogie (afstandsonderwijs) - Kortrijk
Debeuckelaere Bianca 2012-2013 Bachelor Ergotherapie - Brugge
Debruyne Tisja 2012-2013 7despecialisatiejaar Integrale veiligheid - Torhout
Depoorter Rani 2012-2013 Opleiding ondernemer/zaakvoerder: Syntra west Brugge
Hinderykx Debbie 2012-2013 Bachelor Accountancy fiscaliteit - Kortrijk
Lapon Lisa 2012-2013 Bachelor Lager onderwijs - Brugge
Seys  Jana 2012-2013 Bachelor Accountancy fiscaliteit - Kortrijk
Timmerman Robin 2012-2013 Bachelor Lager onderwijs - Torhout
Vandamme Elouise 2012-2013 Bachelor Accountancy fiscaliteit - Brugge
Vandevyvere Iwert 2012-2013 Bachelor Office management - Kortrijk
Verhelst Mathias 2012-2013 Bachelor Bedrijfsmanagement - Kortrijk
White Shaun-Paul 2012-2013 Bachelor Bedrijfsmanagement - Gent

Kantoor - verzorging

Naam Afgestudeerd Verdere studies
Deceuninck Iris 2011-2012  Afgestudeerd 7deSpec.jaar  Kinderzorg – Kortemark 7de jaar Medico Sociale Administratie - Oostende
Dequeker Lisa 2011-2012  Afgestudeerd 7de Specialisatiejaar Publicrelation  specialiteit evenementen - Gent
Bakeland Thomas 2012-2013 Bachelor Maatschappelijk werk - Gent
BevernageSteffi 2008-2009 HBO Verpleegkunde - Oostende
Van Kerschaver Hanne 2009-2010 Module Oriëntatie algemene gezondheidszorg
Vanlerberghe Tessa 2019-2010 Afgestudeerd Bachelor Verpleegkunde - Oostende
de Zwart Stephanie 2010-2011 HBO Verpleegkunde - Roeselare
Haenebalcke Virginie 2010-2011 HBO Verpleegkunde - Roeselare
Hollevoet Bianca 2010-2011 HBO Verpleegkunde - Oostende
Staelen Guanita 2010-2011 Medische Secretariaat - Syntra West
Weyne Veerle 2010-2011 Bachelor in de Verpleegkunde - Brugge
Baes Lisa 2011-2012 HBO Verpleegkunde - Roeselare
Durnez Sharline 2011-2012 HBO Verpleegkunde - Brugge
Hoet Nathalie 2011-2012 HBO Verpleegkunde - Brugge
Roose Stefanie 2011-2012 HBO Verpleegkunde - Oostende
Vanhercke Larissa 2011-2012 HBO Verpleegkunde - Oostende
Vanhille Tiffani 2011-2012 7de Specialisatiejaar Leefgroepenwerking - Kortemark
Vanhooren Kiana 2011-2012 7de Specialisatiejaar Leefgroepenwerking - Kortemark
Vermeersch Joke 2011-2012 Afgestudeerd 7de Specialisatiejaar Leefgroepenwerking – Kortemark Volgt opleiding Orthopedagogie – VSPW Kortrijk
DebruyneTawney 2012-2013 Bachelor Verpleegkunde - Brugge
Dejaegere Lisa 2012-2013 HBO Verpleegkunde – Ic Dien Roeselare
DemeerssemanSielke 2012-2013 Bachelor Orthopedagogie -Kortrijk
Lescroart Amber 2012-2013 7deSpecialisatiejaar Leefgroepenwerking - Kortemark
Vandamme Joyce 2012-2013 Medisch secretariaat – Syntra West Brugge